Statik ocelových konstrukcí

Pragma - personální agentura

Místo práce
Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* vypracování dokumentace nosných konstrukcí z oceli v určeném rozsahu
* tvorba a zpracování statických výpočtů, technických zpráv a výkresové dokumentace v elektronické podobě
* tvorba a zpracování výkresové dokumentace v Autocadu a Inventoru
* komunikace se zákazníky, s obchodním zastoupením, kolegy z konstrukce v koncernu
* vyjasňování specifikací
* realizace projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí stabilní mezinárodní společnosti
* různorodá práce s možností cestování do zahraničí
* další vzdělávání a rozšiřování odbornosti
* odpovídající finanční ohodnocení
* bonusy a další firemní benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou a dodávkami automatizovaných systémů pro skladování a logistiku.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání stavební
* NJ / AJ na komunikativní úrovni
* práce na PC – znalost práce s programy pro statiku a projektování RSTAB/RFEM/Ansys
* AutoCAD případně Inventor
* znalost stavebního zákona a příslušných vyhlášek
* autorizace v oboru dle zákona č 360/1992 Sb. v platném znění výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2661327  Dátum zverejnenia: 13.9.2016