Elektrotechnik

Pragma - personální agentura

Místo práce
Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* elektromontáž, uvádění do provozu, servis a revize automatizovaných systémů
* programování řídícího systému PLC - Siemens Simatic Step 7
* spolupráce se zákazníkem, cestování za zákazníkem a vylaďování podmínek dle požadavků zákazníka

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí stabilní mezinárodní společnosti
* různorodá práce s možností cestování do zahraničí
* další vzdělávání a rozšiřování odbornosti + možnost jazykového vzdělávání
* bonusy a další firemní benefity ( příspěvek na stravování, dopravu, penzijní připojištění...)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou a dodávkami automatizovaných systémů pro skladování a logistiku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ vzdělání elektrotechnické + vyhláška 50/1978 Sb.
* zkušenosti s programováním PLC výhodou
* komunikativní znalost AJ nebo NJ
* ochota cestovat a pobývat v zahraničí
* flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2661393  Dátum zverejnenia: 27.12.2016