Obchodník/Projektový manažer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
• Propagace firmy ve svěřeném regiónu (ČR, SR)
• Aktivní vyhledávání nových zákazníků
• Starostlivost o stávající zákazníky
• Péče o klíčové zákazníky
• Pravidelné výjezdy ke klientům
• Tvorba nabídek a cenotvorba
• Komunikace potřeb s klientem a tvorba řešení
• Kontrola a řízení komplexních zakázek, project management – po zapracování
• Technické poradenství – po zapracování
• Zodpovědnost za plnění obchodních plánů
• Pravidelný reporting nadřízenému
• Dobrá orientace v sortimentu firmy

Požadavky:
• Min. SŠ vzdělání technického zaměření, v oboru strojírenství – výhodou
• 5 let praxe v obchodě v technickém oboru
• AJ na středně pokročilé komunikativní úrovni (slovem i písmem)
• ŘP. Sk. B
• Výborné komunikační dovednosti
• Uživatelská znalost PC (MS Office, internet)
• Ochota cestovat, časová flexibilita
• Ochota intenzivního zaškolení
• Asertivita, tah na branku, pro-klientský přístup, multi-tasking
• Samostatnost, loajalita, zodpovědnost

Nabízíme:
• Práci na HPP v stabilní a rostoucí české firmě
• Slušné platové ohodnocení dle výsledků (fix + provize)
• Notebook, mobil, služební vůz (po zapracování i pro soukromé účely)
• Příspěvek na stravování
• Podrobné zaškolení do problematiky a sortimentu
• Velký prostor pro seberealizaci a kreativitu
• Prostředí rodinné firmy s individuálním osobním přístupem a neustálou podporou
• Místo výkonu: Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho klienta společnost, která se zabývá distribucí komponent pro čistírny odpadních vod, hledáme nového kolegu na pozici obchodník/projektový manažer.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2244292  Dátum zverejnenia: 7.9.2015