Vedoucí vývojového oddělení a technologické podpory

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Břeclav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která v sobě propojuje různá odvětví potravinářského průmyslu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí vývojového oddělení a technologické podpory.

Náplň práce:
• tvorba a vedení týmu
• vytváření a řádné udržování systémů organizace a evidence práce střediskových vývojových oddělení a dohled nad jejich plněním
• zodpovědnost za úsek technologické podpory
• soustřeďování požadavků centrálního obchodu, přerozdělení na jednotlivá oddělení vývoje
• aktivní spolupráce s pracovníky vývojových oddělení na efektivní organizaci práce
• průběžné zhodnocování kvality výsledků práce jednotlivých pracovníků vývoje
• podílení se na řešení reklamací
• předkládání návrhů na změny zavedených systémů práce
• výběr a využití nových surovin a dodavatelů, případně i technologií
• sledování legislativních změn
• soustavné sledování aktuální situace na trhu potravinářských výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zázemí stabilní společnosti
• Dlouhodobou perspektivu, seriózní jednání
• Závodní stravování
• Po roce příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
• Odměny za věrnost firmě a další firemní benefity
• Automobil i k soukromým účelům
• Služební telefon, notebook,
• Pojištění managementu
• Místo výkonu práce: Tvrdonice (okres Břeclav)

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

společnost, která v sobě propojuje různá odvětví potravinářského průmyslu

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• VŠ – ideálně chemicko-technologický směr
• Prokazatelné úspěšné zkušenosti s vedením vývojového úseku a nebo dlouhodobější odborné zkušenosti a schopnost vedení týmu
• Ideálně zkušenosti z vývoje čerstvých potravin či ingrediencí pro tento obor
• Komunikativní znalost AJ podmínkou, další řeči výhodou
• Chuť cestovat a časová flexibilita
• Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2581180  Dátum zverejnenia: 27.5.2016