Reprezentant společnosti pro region Východních Čech

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vybavením lékáren, nábytkem a výukou přírodních věd, hledáme vhodné kandidáty na pozici REPREZENTANT SPOLEČNOSTI pro region východních Čech

Náplň práce:
Pracovní náplní reprezentanta je samostatné vyhledávání a získávání nových zákazníků, péče o stávající klienty, prezentace produktů. Cílem práce, je úspěšný prodej a spokojený zákazník. Máme velmi zajímavý sortiment, do kterého Vás rádi zasvětíme.
Místem výkonu práce je region Východních Čech a částečně Praha, našimi zákazníky jsou školy všeho druhu, vzdělávací instituce, laboratoře, zdravotnická zařízení.

Jste mistry v prodeji, umíte komunikovat se zákazníkem, nebojíte se osobních jednání? Potom hledáme možná právě Vás! Zašlete nám svůj životopis.
O dalších krocích směřujících k obsazení této pozice Vás budeme informovat na Vámi uvedeném kontaktním e-mailu.
Těšíme se na spolupráci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Požadujeme:
• vysokoškolské vzdělání
• vysoké pracovní nasazení
• ochotu učit se novým věcem
• komunikativnost
• samostatnost
• řidičský průkaz sk. B
• bydliště v rámci obsluhovaného regionu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Nabízíme:
• práce na HPP (dle dohody možno i na ŽL)
• možnost zajímavého výdělku
• služební telefon a notebook
• služební auto
• zajímavý a pestrý sortiment
• podporu přátelského kolektivu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2684832  Dátum zverejnenia: 10.8.2016