Specialista plánování a návrhů telekomunikačních sítí

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce
• plánování transportních IP sítí, WDM optických systémů a sítí optických kabelů
• plánování GPON sítí, mikrovlnných zařízení a sítí pronajatých okruhů
• plánování napájení a klimatizací pro technologické místnosti
• příprava technických řešení pro jednotlivé zákazníky
• příprava technických řešení pro výběrová řízení
• účast v projektových týmech
• spolupráce s útvary rozvoje, plánování, výstavby a provozu sítí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• samostatnou a zajímavou práci s možností budoucího profesního rozvoje
• práci s perspektivní technologií
• přátelské a profesionální pracovní prostředí
• odpovídající a motivující finanční ohodnocení
• možnost seberealizace a profesního rozvoje
• zaměstnanecké výhody
• místo výkonu práce: Ústí nad Labem

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho klienta, společnost, která spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Specialista plánování a návrhů telekomunikačních sítí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro slaboproud, telekomunikace
• znalost telekomunikačních technologií v oblasti přenosové a datové technologie a radiokomunikací
• praxe v oboru vítána, avšak vhodné i pro absolventy středních a vysokých škol
• angličtina (schopnost číst technickou dokumentaci a komunikovat o technické problematice)
• dobrá znalost práce s PC
• řidičský průkaz sk. B
• výškové práce – ověřování rádiových viditelností
• samostatnost, aktivní přístup, časová flexibilita a odolnost vůči zátěži

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2698438  Dátum zverejnenia: 22.8.2016