Automechanik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, autorizovaný servis užitkových vozů, hledáme nového kolegu na pozici Automechanika.

Požadujeme:
• Vyučení v oboru
• Praxi na pozici automechanika
• Praxi s užitkovými vozy výhodou
• ŘP Sk. B – aktivní řidič
• Čistý trestní rejstřík
• Spolehlivost, samostatnost
Nabízíme:
• Mzda cca 40 000,- Kč
• Zázemí stabilní a prosperující společnosti
• Místo výkonu práce: Praha 9 – Horní Počernice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Autorizovaný servis užitkových vozů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2709586  Dátum zverejnenia: 31.8.2016