Operátor zákaznického centra

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

• Aktivní komunikace jen se zákazníky, kteří o to stojí
• Odborné poradenství zákazníkům při prodeji vozů
• Podpora prodeje a nákupu ojetých vozů
• Domlouvání výkupu vozidel spolu se stanovením výkupní ceny

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Odborné zaškolení
• Fixní ohodnocení + provize za odvedenou práci
• Zázemí stabilní české společnosti
• Perspektivu dlouhodobé spolupráce
• Zaměstnání na plný úvazek.
• Dynamický a přátelský kolektiv
• Možnost profesního vzdělávání a kariérního růstu
• Příjemné pracovní prostředí, motivační programy
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu práce: Praha - Hostivař

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Prodej, distribuce a opravy automobilů a motocyklů

Pro našeho klienta, společnost, která se snaží kromě široké nabídky prověřených vozů poskytnout také úplnou paletu služeb a produktů s koupí vozů spojených - od financování koupě vozu, přes jeho pojištění až po zabezpečení vozu proti krádeži či výhodné asistenční služby, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici OPERÁTOR/KA ZÁKAZNICKÉHO CENTRA.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• Komunikační dovednosti
• Pozitivní myšlení
• Chuť se dál rozvíjet
• Proaktivní přístup
• Nadšení pro nové výzvy a její správné uchopení
• Trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2713062  Dátum zverejnenia: 5.9.2016