Team Leader zákaznické podpory

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která provozuje e-shop s módou a módními doplňky, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Team Leader zákaznické podpory

Náplň práce:
• Zajišťovat plynulý chod zákaznické podpory a taky HR celého týmu e-shopu (HR je až druhořadé)
• Řídit a budovat tým spolupracovníků a zodpovídat za jejich výsledky
• Vést HR agendu zaměstnanců (mimo mzdy), včetně výběrových řízení a náboru (opět druhořadé)
• Komunikovat se zákazníky – analyzovat jejich potřeby a spokojenost
• Pravidelně vyhodnocovat a prezentovat závěry
• Aktivně spolupracovat při zaváděních nových procesů, včetně rozvojových aktivit
• Připravovat podklady pro účetní oddělení
• Kompletovat, kontrolovat dokumenty a připravovat je k archivaci

Požadavky:
• Min. SŠ vzdělání ekonomické, VŠ vzdělání – výhodou
• Výborné komunikační, organizační a řídící schopnosti
• Koncepční myšlení a schopnost prosadit se
• Schopnost inovovat postupy a pro-aktivní přístup
• Orientace na cíl a schopnost přicházet s vlastním řešením
• Týmový hráč a přirozená autorita
• Přesnost, pečlivost a důslednost
• Orientace v oblasti dámské a pánské módy, sledování aktuálních trendů - velkou výhodou
• Povědomí o on-line marketingu a o komunitě, kterou je obklopen
• Praxe na obchodní pozici s vedením lidí – výhodou
• Technický typ
• Anglický jazyk – B2/B1
• Vhodné i pro absolventy VŠ

Nabízíme:
• Práce na HPP v rostoucí české společnosti
• Zajímavé finanční ohodnocení v rámci regionu - dle zkušeností
• Příspěvek na stravování
• Slevy na všechny produkty e-shopu
• Možnost jazykového a odborného vzdělávání
• Zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
• Možnost seberealizace
• Možnost podílet se na rozvoji firmy
• Neformální přátelský mladý kolektiv
• Příjemné pracovní prostředí
• Firemní a týmové akce
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu práce – Havířov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Společnost, která provozuje e-shop s módou a módními doplňky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2715679  Dátum zverejnenia: 7.9.2016