Ředitel společnosti

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na výrobu přírodních kosmetických přípravků a která v současnosti znovuobjevuje kouzlo a sílu pozapomenutých receptur a s respektem je obohacuje o moderní vědecké poznatky, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Ředitel společnosti.

Pozice je vhodná pro kandidáty, kteří již mají zkušenosti na podobné pozici a jsou schopni během dvou měsíců ukázat, co v nich opravdu je. Po roce si navíc budete moci sami diktovat podmínky – pokud se opravdu osvědčíte.

Co budete mít na starosti:
- řízení celé společnosti - včetně zahraničních poboček, které se budou budovat,
- zodpovědnost za strategii společnosti – budete spolupracovat na strategii i s ostatními odděleními,
- odpovědnost za výsledky společnosti,
- vystupování v médiích za celou společnost.

Vhodný kandidát:
- je samostatnou a odpovědnou osobností,
- má diplomatické vystupování,
- perfektně ovládá češtinu,
- je schopen komunikovat v AJ,
- má minimálně VŠ vzdělání,
- již na stejné pozici pracoval (případně na pozici obchodního ředitele),
- má zkušenost s výrobou,
- je ochotný omezit svůj soukromý život, pracovní doba – dokud je potřeba,
- ovládá práci s PC na velmi dobré úrovni.

Své životopisy zasílejte včetně fotografie.

Co Vám můžeme nabídnout:
- platové podmínky dle Vašich schopností - první 2 měsíce cca 30 000 Kč, po zapracování cca 100 000 Kč + podíl na zisku,
- po roce si budete moci diktovat podmínky (pokud prokážete své schopnosti, není problém s částkami v řádech statisíců),
- služební auto i pro soukromé účely (první 2 měsíce musíte mít auto vlastní),
- stravenky, slevy na produkty,
- možnost podílet se na rozvoji společnosti,
- možnost účastnit se různých soutěží typu „podnikatel roku“ - svým jménem za celou společnost,
- v případě zájmu se můžete podívat do zahraničních kosmetických společností.

- Místo výkonu práce: nyní Praha, za 4-5 měsíců se společnost bude stěhovat k Benešovu.
- Po přestěhování do nového areálu bude k dispozici bazén, posilovna, jídlo apod.

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] a do předmětu zprávy uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost, která se zaměřuje na výrobu přírodních kosmetických přípravků a která v současnosti znovuobjevuje kouzlo a sílu pozapomenutých receptur a s respektem je obohacuje o moderní vědecké poznatky.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2723768  Dátum zverejnenia: 13.9.2016