Řidič CE plachta, frigo - MKD

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost poskytující vnitrostátní a mezinárodní kamionovou přepravu, hledáme kandidáty na pozici Řidič CE plachta, frigo - MKD

Náplň práce:
• práce řidiče kamionu na plachtě nebo frigu dle Vlastní volby

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídka:
• za dobrou práci dobrá odměna: čistý příjem 1800-2400 Kč / den (práce) strávený v kamionu podle výkonu, bonusy za úspory nafty, platíme za Vás pojistku odpovědnosti tzv. blbostku, školení (hromadná)
• práci na HPP na dobu neurčitou: klasicky 1 řidič na 1 autě, bez střídání řidičů na autě nebo turnusově 2+1, 4+2, dle Vaší volby (3 řidiči na dvou autech)
• tahače MB, DAF : velká kabina, nezávislá klimatizace,do tří let stáří
• návěs - plachty (většinou Schwarzmuller, XL code), frigo, dle Vaší volby
• vlastní servis
• elektronické StaZky
• náborový příspěvek 300 EUR (pro usnadnění změny)
• stravné v Kč nebo EUR dle Vaší volby
• místo výkonu práce: střední, západní Evropa, většinou DE

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Společnost poskytující vnitrostátní a mezinárodní kamionovou přepravu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• Platné oprávnění
o řidičský průkaz
o profesní průkaz (vč. školení, prohlídky)
o kartu do tachografu
• Dodržovat i využívat AETR/561ES
• Chuť pracovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2729839  Dátum zverejnenia: 17.10.2016