Elektrikář

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Česká společnost s celorepublikovou působností v oblasti komunální techniky (výroba komunálních nástaveb) hledá vhodné kandidáty na pozici Elektrikář.

Náplň práce:
- montáž elektroinstalace do podvozků vozidel s různými komunálními nástavbami (sypače, radlice, atd.)

Požadavky:
vyučení v oboru nebo SŠ
- spolehlivost, manuální zručnost
- fyzická zdatnost a pracovní kázeň
- orientace v technické dokumentaci a elektrických schématech
- trestní bezúhonnost
- výhodou vyhláška 50 (§6), svářečský průkaz, atd.

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti a dlouhodobou spolupráci
- platové ohodnocení závislé na výkonu
- přímý kontakt se špičkovou technikou
- mobilní telefon
- HPP
- nástup ihned
- místo pracoviště: Soběraz (okres Jičín)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2731707  Dátum zverejnenia: 21.9.2016