Vedoucí směny (parťák) - výroba a kompletace kovových dveří a zárubní

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je významným výrobcem kovových prvků a zaujímá významnou pozici na trhu v poskytování komplexních služeb ve stavebnictví, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí směny (parťák) - výroba a kompletace kovových dveří a zárubní.

Náplň práce:

• Organizace a řízení činnosti pořízených při výrobě a kompletaci kovových dveří a zárubní
• Kontrola práce
• Manuální zapojení do výrobního procesu
• Prvotní evidence
• Práce v dvousměnném provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Firemní benefity
• Práce možná na HPP, DPP, DPČ
• Platové ohodnocení stanoveno na základě odvedeného výkonu úkolem: pro HPP 20.000,- až 35.000,-, pro DPP/DPČ hodinová zúčtovací sazba
• Místo výkonu práce: Velvary

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• Manuální zručnost
• Organizační schopnosti
• Spolehlivost a zodpovědnost
• Schopnost vést podřízené (3-6 lidí)
• ŘP skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2732643  Dátum zverejnenia: 2.11.2016