Asistentka - Office coordinator

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost působící v oblasti informačních technologií hledáme novou samostatnou a spolehlivou kolegyni na pozici Asistentka/Office coordinator.

Naše požadavky:
• SŠ nebo čerství absolventi VŠ ekonomického směru
• uživatelská znalost práce na PC (MS Office, výhodou znalost Lotus Notes a Money S5)
• základní znalost účetnictví a daňové problematiky
• znalost anglického jazyka (pro základní telefonickou komunikaci)
• dobré komunikativní schopnosti
• samostatnost, pečlivost a důslednost
• pozitivní přístup k práci v kolektivu
• řidičský průkaz sk. B výhodou
• CV spolu s reprezentativní fotografií

Hlavní pracovní náplň:
• zajištění plynulého chodu kanceláří
• řízení chodu malé recepce, přebírání pošty a její třídění, přijímání telefonických hovorů
• běžná administrativní činnost a správa firemních dokumentů
• odpovědnost za objednávání kancelářských potřeb a drobného občerstvení
• správa interních agend (telefony, auta aj.)
• zodpovědnost za plnění závazných předpisů (povinné termíny např. pro revize, povinná školení a certifikace BOZP a PO, audity, zdravotní péče apod.)
• spolupráce s hlavním účetním a finanční ředitelkou
• po zapracování správa přijatých a vydaných faktur a zpracování podkladů pro účetní
• spolupráce při přípravách nabídek i s ostatními odděleními firmy

Nabízíme:
• odpovídající platové ohodnocení
• místo práce Praha – Vinohrady
• mobilní telefon, notebook/PC
• vzdělávací kurzy (angličtina, odborná školení…)
• týden dovolené navíc
• stravenky
• zajímavé firemní akce
• občerstvení na pracovišti
• individuální přístup menší české společnosti
• ideálně nástup 1. 12. 2016 na hlavní pracovní poměr

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Českou společnost působící v oblasti informačních technologií.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2789483  Dátum zverejnenia: 1.11.2016