Referent zakázkové kanceláře - Statenice

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta autorizovaného výrobce zimních zahrad, zabývajícího se návrhy a realizacemi zimních zahrad a různých druhů zastřešení pro bazény, balkóny, verandy, vchody, terasy, zahradní posezení a přístřešky pro auta hledáme:

Náplň práce:

• jednání se zákazníky
• zpracování cenových nabídek a smluv na otvorové prvky a zimní zahrady
• příprava technických podkladů pro výrobu
• vyhledávání potenciálních zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídka:

• práci na HPP – první rok na dobu určitou pak prodloužení
• benefity stravenky, příspěvek na dovolenou
• Místo výkonu práce – Statenice.
• Nabízíme možnost pracovat v největším show-roomu zimních zahrad v ČR.

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Autorizovaný výrobce zimních zahrad, zabývajícího se návrhy a realizacemi zimních zahrad a různých druhů zastřešení pro bazény, balkóny, verandy, vchody, terasy, zahradní posezení a přístřešky pro auta.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

• Vzdělání: SŠ - technické zaměření výhodou
• Praxe a zkušenosti v oboru vítány
• Dobrá znalost práce na PC
• Dobré komunikační a organizační schopnosti
• Jazyky: NJ/ AJ výhodou
• Znalost technický výkresů výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2831667  Dátum zverejnenia: 3.1.2017