Konzultant/ Programátor - i pro absolventy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Brno - město, Plzeň - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

• Tvorba výstupních tiskových sestav ve vestavěném reportovacím nástroji
• Realizace programátorských úprav, testování
• Návrh řešení (analýza) zákaznického požadavku, zaškolení a asistence uživatelům informačního systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Zajímavou a kreativní práci
• Zaškolení do využívaných nástrojů a problematiky podnikových procesů
• Flexibilní pracovní doba
• HPP i částečný úvazek (např. při studiu)
• Služební vozidlo po zapracování
• Možnost profesního růstu
• Místo výkonu práce: Praha, Plzeň, Brno

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro našeho klienta, společnost, která vyvíjí, implementuje a servisuje chytrý informační systém, hledáme vhodného kandidáta na pozici Konzultant/ Programátor - i pro absolventy.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• Praktická znalost nějakého programovacího jazyka (nejlépe Delphi) a/nebo dovednost programování v PHP
• Flexibilita, empatie, zájem o vlastní rozvoj
• Ochota cestovat za zákazníkem, řidičský průkaz
• Výhodou: Znalost podnikových procesů, případně praxe v oblasti implementace a programových úprav IS
• Výhodou: VŠ vzdělání technického zaměření (rádi přijmeme i absolventy)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2839798  Dátum zverejnenia: 3.1.2017