Karosář

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Praha, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Opravy karoserií a skříní vozidel a jejich mechanizmů
• Montáž jejich příslušenství a vybavení

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce na HPP
• Plat 20 000 – 38 000 Kč
• Zázemí silné zahraniční společnosti
• Čtyřdenní pracovní týden
• Příspěvek na ubytování - vhodné i pro mimopražské uchazeče
• Motivační platové ohodnocení, mzda až 38 000 Kč
• Příplatky za přesčasy
• Moderně vybavené pracoviště
• Přátelský kolektiv
• Stravenky za každou odpracovanou směnu
• Karta Multisport a další výhody
• Sleva na firemní výrobky/služby
• Příspěvek na penzijní/životní připojištění
• Místo výkonu práce Praha, celá ČR

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která je prestižním prodejcem vozů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Karosář PRAHA.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost, která prodává vozy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vyučení v oboru karosář
• Svářečský průkaz
• Řidičský průkaz sk. B
• Čistý trestní rejstřík
• Praxe v oboru – výhodou
• Znalost automobilové technologie – výhodou
• Smysl pro týmovou práci
• Vhodné pro absolventy

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3143497  Dátum zverejnenia: 27.7.2017