Vedoucí servisu osobních automobilů – Hradec Králové

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové, Královéhradecký kraj, Okres Hradec Králové

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• řízení, koordinace a organizace činností servisu
• vedení a motivace servisního týmu
• plánování a kontrola servisních prací

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí silné, stabilní a prosperující společnosti, která je již více jak dvacet let na trhu
• práci v příjemném a moderním prostředí autosalonu
• smlouvu na dobu neurčitou
• mladý, přátelský a vstřícný kolektiv
• parkování pro zaměstnance
• možnost zajištění objednávky obědů
• denní místnost pro klidné strávení polední pauzy
• možnost dalšího vzdělávání – odborná školení
• 100,- Kč stravenky
• firemní akce, teambuilding
• -13. plat
• slevy na veškeré firemní výrobky a služby (produkty, náhradní díly, servis, půjčování a mytí aut, oblečení, doplňky – Lifestyle)
• místo výkonu práce Hradec Králové

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která přináší profesionální služby při prodeji i servisu osobních vozů značky BMW a užitkových vozů Fiat Professional a Iveco, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí servisu osobních automobilů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost, která přináší profesionální služby při prodeji i servisu osobních vozů značky BMW a užitkových vozů Fiat Professional a Iveco.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B, C

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vzdělání technického směru
• zájem o automobilový obor a svět
• energický přístup, schopnost motivovat tým
• velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
• praxe v oboru min. 2 roky
• proklientský přístup
• pečlivost a spolehlivost
• znalost AJ
• řidičský průkaz sk. B, C - výhodou

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3149643  Dátum zverejnenia: 2.8.2017