Manažer/ka nákupu

PRO-BIO, obchodní společnost s r.o. (MPSV)

Místo práce
Lipová 40, 788 32 Staré Město, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti zásobování a nákupu (13241)

Pracoviště a kontakty

Firma:PRO-BIO, obchodní společnost s r.o., IČ 46581863
Pracoviště:Lipová 40, 788 32 Staré Město pod Sněžníkem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PRO-BIO je největší český výrobce a zpracovatel kvalitních biopotravin, rozvíjející ekologické zemědělství, firma rostoucí spolu se svými zákazníky a zaměstnanci. Otevíráme výběrové řízení na pozici Manažera oddělení nákupu:

Vaše role:
- vedení týmu oddělení nákupu
- odpovědnost za nákup surovin od zahraničních i domácích dodavatelů
- odpovědnost za rozpočet střediska
- budování vztahů s obchodními partnery, účast na veletrzích apod.
- cenová strategie, tvorba sortimentu, budování obchodní značky, vývoj nových produktů
- analýzy trhu, strategie v návaznosti na podněty z trhu
- sledování legislativy

Vaše předpoklady:
- rychle se učíte a jste otevřená/ý novinkám ze světa biopotravin
- máte chuť probudit Váš obchodní duch
- plynulá AJ, MS Excel
- aktivní řidič/ka
- vítáme zkušenosti s vedením týmu a VŠ vzdělání

Nabízíme:
- stanete se součástí otevřeného, respektujícího manažerského týmu
- osobnostní i profesní růst, stabilní práci v rozvíjející se firmě s přesahem do mezinárodního prostředí
- místo výkonu: Staré Město pod Sněžníkem, okr. Šumperk, příp. i částečná vzdálená práce
- pozn.: údaje o mzdě jsou orientační, konkrétní mzdové podmínky jsou předmětem výběrového řízení

Podrobnosti viz http://www.probio.cz/o-nas/kariera/

CV a průvodní dopis zašlete na [email protected]

Poslední změna:2016-10-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 11109380707

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC, uživatelská znalost MS Office, nadprůměrná znalost Excel
Ekonomika, výhodou základní orientace v účetních a finančních číslech
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, výhodou
Jiné - Aktivní, znalost cizích jazyků výhodou
ID: 2752807  Dátum zverejnenia: 6.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 Kč/měsíc