Lakýrník/ce

PROGRESS OK a.s. (MPSV)

Místo práce
9. května 2452, 750 02 Přerov, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lakýrníci a natěrači (7132)

Pracoviště a kontakty

Firma:PROGRESS OK a.s., IČ 25824651, http://www.progress-ok.cz
Pracoviště:PROGRESS OK a.s.-, 9. května 2452/90, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup možný IHNED nebo dle dohody
Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy škol.

Požadujeme:
- vyučení v oboru., praxe v oboru; zodpovědný přístup k práci; ochotu pracovat;

Nabízíme:
- možnost ubytování; zázemí stabilní firmy; osobní rozvoj a vzdělávání; zaměstnanecké benefity (životní pojištění, stravování v areálu firmy; 13. a 14. plat, firemní společenské akce )

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected] nebo [email protected]
- telefonicky na čísle 603 169 972 - pan Marek Králík nebo 581 292 530 - paní Lenka Klimentová;
- osobně na adrese místa výkonu práce - kontaktní osoba - paní Lenka Klimentová

Místo výkonu práce: PROGRESS OK a.s., 9. května č.p. 2452/90, 750 02 Přerov 2

Poslední změna:2016-09-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Přerov

číslo volného místa: 11061240771

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2740731  Dátum zverejnenia: 28.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18000 - 25000 Kč/měsíc