Hosteska/promotér elektro Plzeň, Epson duben

PROMOTERI.EU s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
od 21. 4.
Mzdové podmínky (brutto)
120 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme aktivního, sympatického a empatického PROMOTÉRA/HOSTESKU (profíka z oblasti elektroniky) pro prodejnu Electroworld/Datart v PLZNI.

NÁPLNÍ PRÁCE je prezentace a podpora prodeje pro našeho významného klienta EPSON. Pomoc zákazníkovi s výběrem vhodného produktu. Součástí je i merchandisingová kontrola (kontrola zboží), na kterou Vás zaškolíme.

PRACOVNÍ DOBA je pátek až neděle. Pracuje se na 8 hodin denně (pá = 12 - 20 h., so + ne = 10 - 18 h.).

TERMÍNY jsou 21. - 23. 4. a 28. - 30. 4.

POŽADUJEME člověka s plným nasazením a orientací na výsledek. Věk 20+.

Nabízíme ODMĚNU 120 Kč/hod. + bonusy za prodej (záleží pouze na Vaší šikovnosti).

Baví tě elektronika? Vyznáš se v parametrech?
Neváhej zaslat životopis s aktuální fotografií a preferovanou prodejnu na [email protected]!

Těšíme se na spolupráci!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro ČR a SR trh zajišťujeme pružné lidi na zákaznické akce od konferencí přes výstavy, eventy, veletrhy, reklamní propagace, merchandising.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2989336  Dátum zverejnenia: 28.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 120 Kč/hod.