Strojní inženýr - konstruktér

protechnik consulting s. r. o. (MPSV)

Místo práce
Svitavská 1601, 571 01 Moravská Třebová, Okres Svitavy
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-03
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři (2144)

Pracoviště a kontakty

Firma:protechnik consulting s. r. o., IČ 25599615, http://www.protechnik.cz
Pracoviště:Svitavská 1601/70, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2016-11-03
Mzdové rozpětí:od 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Projektové práce při vývoji nových výrobků a strojů, vytváření technických výkresů, zpráv a dokumentace. Podílení se na využívání nových technologií ve výrobě, konstrukce přípravků apod.

Požadujeme VŠ nebo SŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství, mechaniku nebo robotiku. Zkušenosti na obdobné pozici vítány. Znalost technické dokumentace. Znalost práce s CAD a CAM (SolidWorks, SolidCAM), MS Office. Výborné komunikativní a organizační schopnosti. Znalost NJ nebo AJ výhodou. Samostatnost, flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, pozitivní přístup k práci. Ochota učit se novým věcem.
ŘP skupiny B.

Nabízíme: zázemí stabilní, prosperující společnosti, zajímavou nejednotvárnou práci v malosériové výrobě přesných obrobků, nejmodernější strojní vybavení, nástroje a používané technologie.
Dynamický mzdový systém - aktivní hodnocení zaměstnance na měsíční bázi dle dosahovaných výkonů a úspěchů. Jediné místo, kde jste hodnoceni průběžně a kde máte zajištěnu nejvyšší mzdu v regionu a možnost profesního růstu! Úprava mezd dvakrát ročně.

Příspěvek na stravování a proplácení přesčasových hodin je samozřejmostí.

Výhody: Dynamický mzdový systém, příspěvek na stravování

Poslední změna:2016-11-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Svitavy

číslo volného místa: 11678340706

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
ID: 2797531  Dátum zverejnenia: 4.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35000 Kč/měsíc