Marketingový specialista /specialistka

Proveon, a.s.

Místo práce
Purkyňova 97A, 612 00 Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme profesionálku / profesionála s prokazatelnými zkušenostmi v oblasti marketingu.
Budete odpovědná / odpovědný za návrh, organizaci a realizaci veškerých marketingových aktivit společnosti. Budete úzce spolupracovat s vedením společnosti, externími dodavateli (grafiky, tvůrci webů, inzertními portály apod.)
Nabízíme Vám možnost přizpůsobit si pracovní dobu také svým potřebám a mimopracovním povinnostem (pokud například pečujete o děti) s možností zkráceného pracovního úvazku.

Náplň práce / odpovědnost
• Návrh a realizace kampaní pro propagaci společnosti v oblasti B2B a personálního marketingu
• Návrh, realizace a správa webových stránek společnosti ve spolupráci s tvůrci webů
• Odpovědnost za on-line komunikaci společnosti
• Návrh grafických materiálů a souvisejících textů ve spolupráci s grafiky
• Odpovědnost za vyhledávání a spolupráci s externími dodavateli v oblasti marketingu
• Průběžné vyhodnocování úspěšnosti kampaní a plnění cílů
• Efektivní využívání svěřeného marketingového budgetu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí stabilní společnosti
• Zajímavou a zodpovědnou práci, kde budete moci plně uplatnit svoji invenci a schopnosti
• Flexibilní pracovní dobu s možností zkráceného úvazku
• Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající významu pozice
• Přátelské pracovní prostředí
• Firemní benefity (služ. telefon, příspěvek na stravování, příspěvek na kurzy a školení v oboru)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Prokazatelné zkušenosti s marketingem na samostatné pozici min. 2 roky
• Kreativitu a tvůrčí myšlení, schopnost přicházet s novými promyšlenými projekty
• Schopnost organizovat projekty a dotahovat je do úspěšného konce
• Schopnost identifikovat a seřadit aktivity podle jejich přínosu pro společnost
• Praktické zkušenosti s nástroji on-line marketingu a přehled o nových trendech v této oblasti
• Velmi dobré prezentační dovednosti
• Solidní analytické schopnosti, zkušenost s analytickými nástroji

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Proveon a.s. je úspěšná a rostoucí společnost, která se specializuje na outsourcing zákaznických procesů, služby zákaznických center a telemarketing pro významné klienty z bankovního sektoru, telekomunikací a pojišťovnictví.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2540266  Dátum zverejnenia: 29.4.2016