Referent obchodního oddělení - HPP - fixní plat 25.000 CZK

Moravia Marketing Corporation s.r.o.

Místo práce
Olbrachtova 2006/9, 140 00 PRAHA, Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000-40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
Realizace úkolů zadaných manažerem
Domlouvání obchodních jednání
Předjednání nových obchodních kontraktů
Zpracování výsledných statistik
Vytváření pozitivního vnímání společnosti

Vhodný uchazeč:
Zájem o rozvoj v oblasti finančních trhů
Dobrá organizace práce, kreativita, samostatnost, komunikativnost
Zkušenosti v oblasti ekonomie a finančních služeb jsou výhodou (nikoliv podmínkou)
dobré obchodní a prezentační schopnosti, profesionální vystupování

Nabízíme:
Důkladně počáteční školení, které vás připraví na výkon této pozice
Práci v mezinárodní společnosti
Fixní mzda 25 000 Kč + bonusy (průměrně si u nás vyděláte 60.000,– Kč / měs.)
Možnost osobního a kariérního růstu
Možnost školení s mezinárodními odborníky
Pracovní doba od pondělí do pátku
Možnost ovlivnit příjem vlastní aktivitou a schopnostmi
Moderní zázemí, práci v týmu mladých a přátelských lidí

Mezi naše nejzajímavější benefity patří například možnost každý měsíc strávit minimálně 4 dny na školení na Kypru (přímo v kancelářích naší mateřské společnosti), odvoz osobním řidičem po práci domů, dovolené pro nejlepší zaměstnance (začátkem roku 2017 odlétáme na Kubu, tento rok jsme byli v New Yorku či Los Angeles) a mnoho dalších.

Pokud vás nabídka zaujala, ozvěte se nám skrze odpovědní formulář níže. Pokud budete vybráni, budeme vás kontaktovat s nabídkou nezávazného pracovního pohovoru.

Děkujeme vám a těšíme se na spolupráci.

Tým QUAENTAS s.r.o.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Profesní/osobní kouč

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme silná marketingová společnost, která v ČR propaguje evropské investiční společnosti a z důvodů rozvoje rozšiřujeme náš tým.

Co budete mít na starosti:

akviziční činnost

zajišťování dílčí odborné práce přidělené manažerem v rámci marketingových a obchodních cílů

příprava podkladů pro obchodní jednání

budování dlouhodobých vztahů s klienty

Co od Vás očekáváme:

dobré obchodní a prezentační schopnosti
profesionální vystupování
zájem o vzdělávání v oblasti kapitálových trhů
odpovědnost a samostatnost
cílevědomost
Co Vám nabízíme:

zázemí silné prosperující společnosti

práci v týmu pozitivně naladěných kolegů

možnost učit se novým věcem prostřednictvím interního vzdělávání a rozvojových programů

možnost získat zajímavé zkušenosti a uskutečnit kariérní růst

stáže v partnerských společnostech

HPP s fixní složkou: 25.000 Kč + PREMIE, BONUSY

možnost ovlivnit příjem vlastní aktivitou a schopnostmi

moderní zázemí, práci v týmu mladých a přátelských lidí

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2755679  Dátum zverejnenia: 29.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 000-40 000 Kč/měsíc