Prodavač,- ka masna/ uzeniny

RABBIT Trhový Štěpánov a.s. (MPSV)

Místo práce
Arch. Janáka 1945, 393 01 Pelhřimov, Okres Pelhřimov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači potravinářského zboží (52232)

Pracoviště a kontakty

Firma:RABBIT Trhový Štěpánov a.s., IČ 18622437
Pracoviště:RABBIT Trhový Štěpánov a.s. - pracoviště Pelhřimov, Arch. Janáka 1945, 393 01 Pelhřimov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 14000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží, zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů.

Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, časovou flexibilitu, vyučení nebo praxe v oboru výhodou, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Nabízíme: plný nebo částečný úvazek, nástup možný ihned, zaškolení, odpovídající mzdové ohodnocení, zaměstnanecké benefity, nákup masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky, závodní stravování.

Poslední změna:2016-11-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pelhřimov

číslo volného místa: 11756630764

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2822987  Dátum zverejnenia: 23.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14000 - 20000 Kč/měsíc