Asistent/ka finančního oddělení - vhodné I pro absolventy

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Administrativní podpora finančního oddělení
Správa objednávek
Kontrola faktur
Spolupráce s účetním oddělením
Ekonomická a telefonická komunikace s klienty
Úzká spolupráce s finančním týmem a ostatními odděleními
Řešení ad hoc úkolů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí prestižní mezinárodní společnosti
Zajímavé platové ohodnocení
Kariérní růst
Užití němčiny na denní bázi
Možnost nástupu ihned
Benefity - 13. plat, cafeteria, 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doma, možnost práce z domova, jazykové kurzy atd.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Uznávaná mezinárodní společnost se sídlem v Praze.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pokročilá znalost NJ
Praxe na obdobné pozici výhodou
Dobré organizační schopnosti
Loajalita, zodpovědnost, pečlivost
Uživatelská znalost MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2709274  Dátum zverejnenia: 31.8.2016