Elektrikář - Elektromechanik, Elektronik - Opava

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Okres Opava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Z důvodů rozšíření výrobního závodu a ztrojnásobení výrobní kapacity hledáme pro našeho významného klienta posily do týmu na pozici Elektrikář - Elektromechanik či Elektronik.

Koho hledáme?
- SOU, obor elektro (elektromechanik, elektronik)
- Absolvovent výše uvedených oborů
Nebo: kandidát s praxí - min. 1 rok předchozí zkušenosti v elektro oblasti
- znalost PC a programování řídích systémů
- vyhláška 50 Sb./78
- Znalost práce na PC /Word, Excel, Power Point
- Schopnost komunikovat v AJ velkou výhodou

Co Vás čeká?
ELEKTROMECHANIK:
- odpovídá za oblast řízení provozu el.zařízení /revize/,
- upravuje a seřizuje technologická zařízení za oblast elektro,
- stanovuje postupy při seřizování elektronických částí technologického zařízení,
- dodržuje harmonogram revizí a odstraňování revizních závad,
-vede dokumentaci o revizích a jejich archivaci dle příslušných zákonů a předpisů,
- dodržuje zásady BOZP, ŽP, PO, kvality a bezpečnosti potravin

ELEKTRONIK:
- odstraňuje poruchy na elektronickém zařízení v celém závodě
- provádí zapojení elektronických kontrolních zařízení dle schémat
- zjišťuje a identifikuje příčiny poruchy u elektronického zařízení
- posuzuje závažnost, typ poruchy, provádí opravy elektroinstalace

Co nabízíme?
- Nástup IHNED / Dohodou
- místo pracoviště - OPAVA
- Perspektivní a odpovědnou práci pro špičku ve svém oboru
- Možnost kariérního růstu, participace na zajímavých projektech
- zázemí v moderním prostředí - nové technologie, vdělávání
- Balíček firemních benefitů (týden dovolené navíc, sick days, zajištěné stravování za dotovanou cenu, příspěvky na živ./penz. pojištění , výrobky zaměstnavatele a další)
- Zajímavé mzdové ohodnocení
- Práci na HPP

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Světový leader v potravinářském průmyslu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2715577  Dátum zverejnenia: 7.9.2016