Vedoucí údržby

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší náplní práce bude:
- celkový proces údržby strojů, zařízení a nástrojů
- spolupráce na implementaci TPM (Total Productive Maintenance)
- koordinace při přechodu z 3 do 4 směnného provozu
- nábor nových zaměstnanců
- implementace softwaru pro údržbu (Profylax)
- zodpovědnost za plnění určených KPIs
- analýzy, predikce poruch
- NJ/AJ komunikativní (dokumentace v NJ)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- velmi dobré platové ohodnocení
- mnoho zaměstnaneckých výhod (bonusové prémie, příspěvky na dopravu,
příspěvky na stravování, výkonnostní prémie)
- nástup ihned na HPP
- zázemí silné mezinárodní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nadnárodní společnost - automotive výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Strojní, elektro součástky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenost s vedením lidí, dobré organizační schopnosti
Spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2744285  Dátum zverejnenia: 30.9.2016