Technik vývoje

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Okres Teplice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* řešit technické a kvalitativní problémy ve výrobě
* vypracovávat validační plán výrobku a spolupráce při validaci výrobních procesů
* příprava podkladů se složením kosmetického produktu (INCI)
* zajištění nezbytné dokumentace k novým surovinám od dodavatelů
* ověřování možností použití navrhovaných surovin pro aerodisperzní nebo tekuté přípravky
* trvalé sledování odborné a firemní publikace a úroveň trhu
* spolupráce na inovačních projektech

Zaměstnanecké výhody, benefity

* smlouva na hlavní pracovní poměr
* 35 000,-Kč nástupní plat

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Hledáte práci v chemické oblasti, jste spolehlivý, máte smysl pro zodpovědnost? Nyní hledáme právě Vás! Jsme mezinárodní společnost, největší výrobce Aerosolových sprejů v České republice. Nyní hledáme nové kolegy na pozice operátor výroby!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

chemický, technologický, přírodovědecký

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2808461  Dátum zverejnenia: 11.11.2016