Obchodní zástupce - software

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- pravidelné schůzky u klientů
- prezentace produktu
- vedení obchodního jednání
- zákaznický servis
- pravidelný reporting managementu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- flexibilní pracovní doba
- služební automobil
- zázemí silné a stabilní společnosti
- získání cenných zkušeností
- fixní plat (30 0000) + vysoké provize

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Jste komunikativní? Máte kvalitní vyjednávací schopnosti? Máte zájem budovat kariéru v oblasti obchodu? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho klienta, společnost působící na trhu v oblasti prodeje SW, hledáme kandidáty na pozici : OBCHODNÍ ZÁSTUPCE.

Pozice je vhodná také pro začínající obchodníky, kteří chtějí získat kvalitní zkušenosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. středoškolské vzdělání s maturitou
- zkušenost na obchodní pozici (min. 1 rok)
- obchodní duch
- komunikativní
- profesionální vystupování
- zodpovědný

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2824257  Dátum zverejnenia: 5.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou