Technický podpora - Junior projektový inženýr

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímáte se o oblast elektrotechniky?

Nechybí Vám koordinační a organizační schopnosti?

Bavilo by Vás podívat se na místa, kam se běžný člověk nepodívá?

Buďte naším projektovým inženýrem!

Jak vypadá takový projekt?

Budete koordinovat projekty na klíč v podobě implementace záložních zdrojů -
motorgenerátů.
Projekty jsou pro zajímavé klienty - subjekty od moderních vysokopodlažních budov po historické objekty
Každý projekt je unikát a na Vás bude vymyslet technické řešení a proveditelnost u každého z nich.
Budete mít možnost vidět za sebou reálný výsledek své práce.
Není třeba se obávat, projektového inženýra pečlivě zaškolíme.

Co se skrývá pod vedením projektů?

Příprava technických řešení
Zpracování cenových nabídek
Plánování a realizace zakázek
Sledování technických novinek našich dodavatelů
Komunikace s dodavateli technologií, subdodavateli, projektanty a zákazníky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon,
Notebook,
Flexibilní začátek/konec pracovní doby,
Možnost občasné práce z domova,
Individuální rozvržení pracovní doby,
Možnost si napracovat hodiny,
Vlastní organizace náplně práce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Proč hledáme nového kolegu? Zakázek a projektů přibývá a proto bychom uvítali novou posilu, týmového kolegu se zájmem o elektrotechniku a obor elektroenergetika.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

technická znalost v oblasti elektro
orientace v elektrických schématech, projektové dokumentaci a specifikaci elektro
základní znalost Autocadu výhodou
pokročilou znalost Microsoft Office (Excel)
dobré organizační schopnosti, komunikativnost, pečlivost
samostatný a aktivní přístup, týmová spolupráce
časovou flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, zájem o další odborný růst
řidičské oprávnění (sk. B)
mírně pokročilá znalost anglického jazyka pro převážně emailovou komunikaci s našimi dodavateli

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3130781  Dátum zverejnenia: 13.7.2017