Zdravotní sestra ve zdravotně - sociláním zařízení

Recourse s.r.o

V Holešovičkách 1156/29, 182 00 Praha 8, Německo, Plzeňský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
08.01.2017
Mzdové podmínky (brutto)
1500 - 1700 Euro/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- komplexní péče o pacienty v domovech pro seniorech
- zdravotní péče, práce s handicapovanými lidmi
- doprovody pacientů, asistence
- podávání léků
- vedení zdravotní dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- bezplatný přípravný a jazykový kurz na území ČR (NJ)
- příplatky za noční práci, svátky a víkendy
- zajištění ubytování
- možnost dlouhodobé spolupráce, přechod pod zaměstnavatele do SRN, případně garance dalšího místa zpět v ČR ve výrazně nadstandardních mzdových podmínkách

Informace o náboru

Po obdržení Vašeo životopisu s krátkým průvodním dopisem Vás budeme kontaktovat. Výběrové řízení proběhne v průběhu ledna.
Uchazeči přijatí do pracovního poměru vyškolíme a následně zajistíme pracovní nabídku v dané oblasti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Všeobecná zdravotní sestra

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- minimálně ukončené střední odborné studium s maturitou v oboru zdravotní sestra
- spolehlivost, ochota, slušnost, empatie

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Recourse s.r.o. je vzdělávací a školící společnost, která poskytuje svým klientům ten nejvyšší servis v oblasti vzdělávání a umožňuje jim zvýšit uplatnění na trhu práce.
ID: 2847304  Dátum zverejnenia: 9.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 1700 Euro/měsíc