Technik kvality (metrolog)

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jeden z celosvětově největších dodavatelů dílů pro automobilový průmysl v současné době hledá vhodného kandidáta na pozici Technik kvality - metrolog. Společnost zaměstnává ve 229 výrobních závodech a 62 vývojových centrech více než 110 tisíc zaměstnanců ve 26 zemích světa.

Náplň práce:
• Na svěřeném úseku podporuje aplikaci kvalitativních požadavků zákazníka do praxe
• Zodpovídá za vytváření a realizaci plánu analýzy systému měření
• Předkládá svému nadřízenému zprávy o výsledcích měření
• Na svěřeném úseku podporuje vědomí závažnosti požadavků zákazníka v oblasti metrologie
• Zodpovídá za metrologii a aplikaci metrologického řádu v rámci společnosti
• Plánuje a realizuje potřebné kalibrace, nákup a likvidaci měřících a kontrolních zařízení
• Zodpovídá za platnost a aktuálnost kalibračních lhůt na používaných měřících a kontrolních zařízeních v rámci společnosti
• Zodpovídá za zpracování a vyhodnocování ukazatelů způsobilosti procesu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout:
• Stabilní práce v úspěšné nadnárodní společnosti
• Pružná pracovní doba, plný pracovní úvazek na dobu neurčitou
• Dobré mzdové ohodnocení podle vykonané práce, 13. plat podle hospodářských výsledků
• Možnost profesního růstu, profesního vzdělávání
• Příspěvek na obědy, sportovní, společenské a kulturní akce

Místo výkonu: Mladá Boleslav

Informace o náboru

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala a věříte, že byste mohl být vhodným kandidátem, zašlete nám Vaše aktualizované CV. Pro další informace a zajímavé pracovní nabídky se s námi spojte přímo na LinkedInu: www.linkedin.com/in/tompetrik.
Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webstránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálu dáváte souhlas ke shromaždování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Ochrana osobních údajů.
Budeme se těšit na spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jeden z celosvětově největších dodavatelů dílů pro automobilový průmysl.Společnost zaměstnává ve 229 výrobních závodech a 62 vývojových centrech více než 110 tisíc zaměstnanců ve 26 zemích světa.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Technický směr

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• SŠ/VŠ technického směru, praxe v oboru výhodou
• velmi dobrá znalost AJ nebo NJ
• znalost MS Office – výborná znalost Excel
• znalost SAP výhodou,
• základní znalost nástrojů kvality (8D report, FMEA, Pareto analýza atd.)
• zkušenosti v automotive, iniciativa, kreativita, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
• zkušenost se Škoda Auto výhodou
• řidičský průkaz sk. B
• znalost SPC, MSA

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní personální společnost působící v ČR a Evropě.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2715406  Dátum zverejnenia: 7.9.2016