Automechanici/řidiči odtahové služby

RENAULT RETAIL GROUP CZ, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Helsinská 166, 155 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři osobních automobilů (72311)

Pracoviště a kontakty

Firma:RENAULT RETAIL GROUP CZ, s.r.o., IČ 27182975
Pracoviště:Helsinská 166/2, Třebonice, 155 00 Praha 515

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Třebonice, 155 00, Helsinská č.p. 166/2
Kontakt: Smrkovská Kateřina, tel.: 225340489, e-mail: [email protected]
Požadovaný profil:
- vyučení v oboru mechanik - opravář
- zkušenosti na obdobné pozici min. rok (nejlépe u značky Renault)
- ř. p. skupiny B, C
- čistý trestní rejstřík
- znalost automobilové technologie
- smysl pro týmovou práci
Nabízíme:
- zázemí prosperující společnosti (jistota platu a podmínek)
- dobré platové ohodnocení
- příplatky za přesčasy vyplácené každý měsíc
- stravenky za každou odpracovanou směnu
- firemní vůz i pro soukromé účely
- osobní zainteresovanost na realizovaných výkonech a kvalitě práce servisu
- možnost seberealizace v prostředí značkové sítě
- moderně vybavené pracoviště
- přátelský kolektiv
Nástup: Prosinec 2016
Firemní vůz i pro soukromé účely, stravenky, slevy na firemní produkty nebo služby, příspěvek na životní připojištění, firemní akce.

Poslední změna:2016-11-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 5

číslo volného místa: 11775850732

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2826884  Dátum zverejnenia: 25.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15000 - 30000 Kč/měsíc