Řidič mkd do 12 t

Roman Hanel (MPSV)

Místo práce
Pekařská 1639, 747 05 Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči nákladních automobilů (83321)

Pracoviště a kontakty

Firma:Roman Hanel, IČ 72999471
Pracoviště:Roman Hanel - pracoviště, Opava

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:vzdělání nerozhoduje, praxe 5 let výhodou, ŘP sk. C+E, platný profesní průkaz, digitální karta do tachografu, výpis z rejstříku trestu podmínkou, aktuální výpis z Karty řidiče.
Mzda 17 000 Kč, po zkušební době 19 000 - 20 000 Kč, parkoviště Opava, nástup dle dohody. KO: Hanel Roman, tel.: 602 511 209, e-mail: [email protected].

Poslední změna:2016-11-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 10464010704

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče
ID: 2805664  Dátum zverejnenia: 10.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 17000 Kč/měsíc