Prodavač /ka - pokladní

ROSA market s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Masarykovo náměstí 25, 664 01 Řícmanice, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-30
Mzdové podmínky (brutto)
12100 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokladníci v prodejnách (52303)

Pracoviště a kontakty

Firma:ROSA market s.r.o., IČ 25506641
Pracoviště:ROSA market s.r.o. - 17, Masarykovo náměstí 25, Řícmanice, 664 01 Bílovice nad Svitavou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-11-30
Mzdové rozpětí:od 12100 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:První kontakt e-mailem.

Požadujeme samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, komunikativnost, alespoň základní znalost práce na PC, vyučení a praxe v oboru prodavač /ka - výhodou.
Nástup možný ihned, zaměstnání na dobu určitou - 6 měsíců. Možnost prodloužení. Mzda od 12100 Kč, od 1.1.2017 13400 Kč + příplatky.

Místo výkonu práce: Masarykovo nám. 25, Řícmanice

Poslední změna:2016-11-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-venkov

číslo volného místa: 11778630752

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2828497  Dátum zverejnenia: 27.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12100 Kč/měsíc