Referent zákaznického servisu

Rotor Clip s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Pražská 403, 411 18 Budyně nad Ohří, Okres Litoměřice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
19000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:Rotor Clip s.r.o., IČ 43223923, http://www.segnor.cz
Pracoviště:Rotor Clip s r.o., Pražská 403, 411 18 Budyně nad Ohří

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 19000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce Pražská č.p. 403
411 18 Budyně nad Ohří.
Očekáváme:
- schopnost pracovat v globálně operujícím týmu
- výbornou komunikační schopnost se zákazníky a pro interní výměnu informací
- zkušenost s počítačovými programy (CRM, Microsoft Word, Excel, Outlook)
- znalost platforem pro elektronickou výměnu dat (WebEDI nebo SupplyOn)
- znalost anglického a německého jazyka (plynule slovem i písmem)
- praktické zkušenosti na obdobné pozici výhodou
Nabízíme:
- zajimavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
- motivující mzdové ohodnocení a další benefity(zvláštní prémie, podnikové stravování)
- možnost profesního rozvoje a růstu
První kontakt e-mailem - zaslat životopis.

Poslední změna:2016-10-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice

číslo volného místa: 11588260783

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2770236  Dátum zverejnenia: 18.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 19000 - 25000 Kč/měsíc