Autokarosář/ka

RPS Czech, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Těšínská 236, 739 34 Šenov, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Karosáři a autoklempíři (72132)

Pracoviště a kontakty

Firma:RPS Czech, s.r.o., IČ 26874598
Pracoviště:Těšínská 236, 739 34 Šenov u Ostravy

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Těšínská 236, Šenov u Ostravy

Zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s fotografií a motivačním dopisem na emailovou adresu [email protected]

Znalecká kancelář RPS Czech, s.r.o. v současné době hledá pro rozšíření úspěšného týmu vhodné kandidáty/ky na pozice autokarosář/ka.

Co od Vás očekáváme?
- praxe a zkušenosti z oboru autokarosář motorových vozidel
- máte kladný vztah k motorismu
- rád/a pracujete samostatně, jste časově nezávislý a nechybí Vám smysl pro zodpovědnost, trestní bezúhonnost je pro Vás samozřejmostí

Co od nás můžete čekat?
- atraktivní práci v zavedené ryze české společnosti na hlavní pracovní poměr
- zajímavé platové ohodnocení dle Vašich dosavadních zkušeností
- práci s nejmodernějším vybavením a kvalitním nářadím
- zázemí perspektivní a neustále se rozvíjející společnosti, která je špičkou ve svém oboru

Co budete náplní Vaší práce?
- opravy vozidel po dopravní nehodě
- místo výkonu povolání - Šenov u Ostravy

Staňte se součástí úspěšné společnosti a buďte spolu s námi nejlepší na trhu.

Zaměstnanecké výhody:
Bonusy/prémie.

Poslední změna:2016-11-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 9989180766

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2823347  Dátum zverejnenia: 23.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15000 - 30000 Kč/měsíc