Referent/-ka průmyslového inženýrství

RUBENA a. s. (MPSV)

Akademika Bedrny 531, 500 03 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce (33138)

Pracoviště a kontakty

Firma:RUBENA a. s., IČ 00012131
Pracoviště:RUBENA a.s. [1], Akademika Bedrny 531/8a, Věkoše, 500 03 Hradec Králové 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 23000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:REFERENT/-KA PRŮMYSLOVÉHO INŽENÝRSTVÍ
- PP na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou, nástup dohodou, místo výkonu práce Hradec Králové
- Náplň práce: stanovování výkonových norem, spolupráce při optimalizaci procesů ve výrobě, zajišťování efektivních procesů výroby na základě měřených dat, hledání ztrát ve výrobě a návrhy nápravných opatření, tvorba hodnotících reportů, spolupráce s ostatními odděleními
- Požadavky: vzdělání SŠ/VŠ technického směru, znalosti v oblasti normování, štíhlá výroba, 5S, Kaizen - praxe v této oblasti vítána, aktivní znalost AJ, dobrá znalost práce v MS Excel, znalost SAP výhodou, spolehlivost, kreativita, komunikativnost, schopnost pracovat samostatně
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: [email protected] (pí. Ing. Peremská)

Poslední změna:2016-10-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11385600720

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2756889  Dátum zverejnenia: 8.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23000 Kč/měsíc