Ostraha potravinářského areálu

S G. 3 s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Hladké Životice, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
10500 - 12000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur (34113)

Pracoviště a kontakty

Firma:S G. 3 s.r.o., IČ 26233622
Pracoviště:S G. 3 s.r.o. - pracoviště Hladké Životice, Hladké Životice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 10500 do 12000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z: 22.11.2016 Bezpečnostní agentura přijme zaměstnance na HPP i DPP pro dlouhodobou spolupráci na pozici Ostraha potravinářského areálu v obci Hladké Životice.
Požadujeme: čistý trestní rejstřík, komunikativnost, zodpovědnost
Směny: ranní - 6-18 hod., noční 18-6 hod.
Nabízíme: práci v klidném prostředí bez fyzické námahy, výhodné platové podmínky, pracovní ústroj
Práce je vhodná pro ČID, PID, OZP, ZTP
Kontakt: tel.: 731 616 994 po-pá 9-15 hod., e-mailem: [email protected], kontaktní osoba - p. Ing. Barbora Čermáková

Poslední změna:2016-11-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 11759190788

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2823137  Dátum zverejnenia: 23.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10500 - 12000 Kč/měsíc