Vývojář/ka

SABANERO s.r.o. (MPSV)

Místo práce
28. října 207, 1 2 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 65000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací (2514)

Pracoviště a kontakty

Firma:SABANERO s.r.o., IČ 29441986
Pracoviště:SABANERO s.r.o..;, 28. října 207/49, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 65000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Tvůrce cloudové aplikace SHOPNERO hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici programátor/ka.
Více na www.splnsisny.cz

Požadujeme:
- dobrou znalost PHP a libovolného FW
- znalost jQuery nebo jiného FW
- znalost libovolného template engine
- vysokou míru kreativity a samostatnosti
- důraz na kvalitu a přesnost,
- průběžné vzdělávání (školení, certifikační testy, konference atd.)
- analytické a logické myšlení (aneb ať ti to pálí).
- zkušenost s tvorbou client side aplikací
- alespoň základní znalost UNIX systémů

Náplň práce:
- vývoj cloudových služeb v e-commerce systému SHOPNERO (www.shopnero.cz),
- testování cloudových služeb na reálných projektech.

Nabízíme:
- Mzdu 30 000 - 60 000 Kč,
- pružnou pracovní dobu,
- vynikající dostupnost kanceláří v centru Ostravy,
- možnosti dalšího vzdělání
- přátelský kolektiv plný zajímavých lidí.

Pokud splňujete většinu našich požadavků a myslíte si, že by jste byl/a schopnou posilou týmu, zašlete nám své CV na [email protected]

Poslední změna:2016-10-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 9974170792

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2748244  Dátum zverejnenia: 4.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30000 - 65000 Kč/měsíc