Referent nákupu

Saft Ferak a.s. (MPSV)

Místo práce
247, 1 2 Raškovice, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nákupčí (33230)

Pracoviště a kontakty

Firma:Saft Ferak a.s., IČ 27094308
Pracoviště:Raškovice 247, 739 04 Pražmo

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování, Výběr ze 4 jídel denně, dotované ceny
Dovolená navíc, Týden dovolené navíc ihned od nástupu
Zvláštní prémie, Pololetní a roční odměny ze zisku

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
•SŠ/VŠ vzdělání (obchodní nebo technický směr)
•aktivní znalost AJ slovem i písmem
•znalost práce s PC (Windows – MS Office)
•ŘP skupiny B – aktivní řidič
•praxe min. 2 roky v oblasti nákupu
•výborné vyjednávací schopnosti
•iniciativa, systematičnost, samostatnost
•vysoké pracovní nasazení

Náplň práce:
•výběr a hodnocení nových dodavatelů
•spolupráce při uzavírání smluv s dodavateli
•zajišťování nákupní logistiky (vystavování objednávek, urgence dodávek)
•optimalizace nákupních dávek, bezpečnostních zásob, způsobu balení
•spolupráce s úsekem sklady (požadavky na označování balení, spolupráce při inventurách)
•spolupráce s oddělením výroby a technologie při změnách materiálů a jejich poptávkové řízení
•občasné služební cesty

Nabízíme:
•zajímavé a perspektivní zaměstnání v mladém a dynamickém kolektivu
•tvůrčí práci s možností seberealizace
•možnost velkého růstového potenciálu – odborného i osobního
•odpovídající finanční ohodnocení
•široký a zajímavý benefitní systém (závodní stravování, příspěvek na životní nebo penzijní připojištění, týden dovolené navíc, firemní akce, lázeňské pobyty, odměna na dovolenou a vánoce, odměna za splnění ročních cílů atd.)

Poslední změna:2016-10-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek

číslo volného místa: 11564840715

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, komunikativní znalost AGJ
ID: 2764432  Dátum zverejnenia: 13.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 - 25000 Kč/měsíc