Obchodní zástupce - plzeň - prodej střešního, stavebního a izolačního sortimentu

SALVATOR STŘECHY s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Dopravní 1026, 318 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-10
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (24331)

Pracoviště a kontakty

Firma:SALVATOR STŘECHY s.r.o., IČ 25546601, http://www.salvatorstrechy.cz
Pracoviště:SALVATOR Střechy s.r.o. - pobočka PLZEŇ, Dopravní 1026/6, Skvrňany, 318 00 Plzeň 18

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-10
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:pracoviště Skvrňany, Plzeň
- Náplň práce: aktivní prodej střešního, stavebního a izolačního sortimentu, péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí, komunikovat se zákazníky (osobně, telefonicky, mailem), poskytovat poradenství zákazníkům ohledně střech a střešního materiálu, zpracovávat cenové nabídky, pravidelný reporting vedení společnosti, plnění obchodních cílů
- Požadujeme: SŠ vzdělání nejlépe technického nebo obchodního směru, komunikativnost, odpovědnost a samostatnost, zkušenost s aktivním prodejem, obchodní talent, velmi dobrý zákaznický přístup (vstřícnost), časovou flexibilitu, ochotu učit se novému a dále se vzdělávat, znalost práce s PC (MS Office, MS Outlook), znalost střešního sortimentu výhodou, ŘP sk. B, aktivní řidič
- Nabízíme: příležitost pracovat u stabilního zaměstnavatele s dlouholetou tradicí, moderní zázemí silné české společnosti s 12 pobočkami v ČR, práci na HPP, zajímavé motivační finanční ohodnocení závislé na výsledcích, výkonnostní odměny, věrnostní odměny, služební auto i k soukromým účelům, mobilní telefon, notebook, příležitosti a podporu k dalšímu rozvoji, pravidelná školení, nástup možný ihned
- Kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 16:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected].
Do předmětu emailu uveďte název pozice a místo pobočky na kterou se hlásíte.

Poslední změna:2016-10-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 11079440784

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
ID: 2751663  Dátum zverejnenia: 6.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 Kč/měsíc