Vedoucí pobočky - frýdek místek

SALVATOR STŘECHY s.r.o. (MPSV)

Collo-louky 126, 738 01 Frýdek-Místek, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci stavebního provozu (13233)

Pracoviště a kontakty

Firma:SALVATOR STŘECHY s.r.o., IČ 25546601, http://www.salvatorstrechy.cz
Pracoviště:SALVATOR STŘECHY s.r.o. - Frýdek Místek, Collo-louky 126, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:pracoviště Frýdek Místek
- Náplň práce - řízení obchodní činnosti pobočky a zajištění jejího provozu, odpovědnost za plnění obchodních cílů pobočky, odpovědnost za celkový chod pobočky, aktivní prodej střešního, stavebního a izolačního sortimentu, péče o stávající zákazníky, komunikovat se zákazníky (osobně, telefonicky, mailem), poskytovat poradenství zákazníkům ohledně střech a střešního materiálu, zpracovávat cenové nabídky, pravidelný reporting vedení společnosti
- Požadujeme - SŠ vzdělání - nejlépe technického nebo obchodního směru, praxi na obdobné pozici velkou výhodou, komunikativnost, odpovědnost a samostatnost, zkušenost s vedením týmu, manažerské dovednosti, odolnost vůči stresu a časovou flexibilitu, zkušenost s aktivním prodejem, obchodní talent a příjemné vystupování, velmi dobrý zákaznický přístup (vstřícnost), ochotu učit se novému a dále se vzdělávat, znalost práce s PC (MS Office, MS Outlook), ŘP sk. B - aktivní řidič
- Nabízíme - příležitost pracovat u stabilního zaměstnavatele s dlouholetou tradicí, moderní zázemí silné české společnosti s 12 pobočkami v ČR, práci na HPP, zajímavé motivační finanční ohodnocení závislé na výsledcích, výkonnostní odměny, věrnostní odměny, mobilní telefon, notebook, příležitosti a podporu k dalšímu rozvoji, pravidelná školení, nástup možný ihned
- Kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 16:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected].
Do předmětu emailu uveďte název pozice a místo pobočky na kterou se hlásíte.

Poslední změna:2016-11-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 11687530777

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz
ID: 2802006  Dátum zverejnenia: 8.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 Kč/měsíc