Výkonný ředitel

Sdružení pro oceňování kvality (MPSV)

Místo práce
Smetanovo nábřeží 195, 110 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu, výzkumu, vývoje, reklamy a styku s veřejností (122)

Pracoviště a kontakty

Firma:Sdružení pro oceňování kvality, IČ 45772657
Pracoviště:Sdružení pro oceňování kvality 001, Smetanovo nábřeží 195/5, Staré Město, 110 00 Praha 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Smetanovo nábřeží 195, Praha 1
Kontakt: E-mail, e-mail: [email protected]

Sdružení pro oceňování kvality hledá vhodného kandidáta(tku) na pozici VÝKONNÉHO ŘEDITELE.
Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání
Znalost oboru management kvality (kvalita)
Zkušenosti s řízením lidí a týmů min. 3 roky
Organizační a manažerské schopnosti
Schopnost efektivní komunikace a vyjednávání
Velmi dobré prezentační dovednosti
Časovou a místní flexibilitu
PC dovednosti na pokročilé úrovni
Zkušenost s projekty ESF výhodou
Anglický jazyk podmínkou

Nabízíme:
Možnost významně se podílet na řízení a rozvoji Sdružení
Možnost sebevzdělávání a vlastního rozvoje
Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou od 1.1.2017
Flexibilní pracovní dobu
Nástup dle dohody

Benefity:
Obchodní prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, školení, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Vyhrazený čas na inovace.

Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: PP na dobu určitou, posléze na dobu neurčitou
Své životopisy a motivační dopisy zasílejte do 12. 9. 2016 na e-mail [email protected]

Poslední změna:2016-09-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 11343900711

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
ID: 2741782  Dátum zverejnenia: 29.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35000 Kč/měsíc