Provozní elektrikář / elektrikář velkostroje

Severočeské doly a.s. (MPSV)

Místo práce
Boženy Němcové 5359, 430 01 Chomutov, Okres Chomutov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební a provozní elektrikáři (74110)

Pracoviště a kontakty

Firma:Severočeské doly a.s., IČ 49901982, http://www.sdas.cz
Pracoviště:Boženy Němcové 5359, 430 01 Chomutov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 17000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: [email protected]
nebo volat na tel.č.: 417 805 056 a domluvit pohovor
nebo vyplnit dotazník na internetových stránkách www.sdas.cz - v sekci Pracovní příležitosti/ Uchazeči o zaměstnání/ Odkaz na dotazník

Místo výkonu práce - Tušimice

Charakteristika:
o odborné práce při opravách elektrických zařízení (případně elektrických zařízení velkostrojů)

Požadujeme:
o vyučení nebo ÚSO vzdělání v oboru elektro (možné i pro absolventy)
o vyhláška 50/1978 Sb.
o praxe na VN výhodou
o ŘP sk. B výhodou

Nabízíme - zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti, pracovní doba 36 hod. 40 min. týdně, benefity a zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy (průměrná výše benefitů na 1 zaměstnance je 43 000 Kč/ rok), jako např.:
? týden dovolené nad rámec zákoníku práce
? dodatková mzda (průměrná výše 11 000 Kč/rok)
? příspěvky na penzijní připojištění až 1 000 Kč/měsíčně
? dotované stravování od 18 Kč za teplé jídlo
? věrnostní odměny
? jubilejní odměny
? příspěvky na rekreaci, dětskou rekreaci, kulturu, sport, zdraví, vzdělávání
? příspěvek při dočasné pracovní neschopnosti
dále výhodné tarify od O2, možnost profesního vzdělávání, pracovní oděv včetně zajištění praní a pravidelné výměny

Poslední změna:2016-11-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chomutov

číslo volného místa: 11721480777

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2811886  Dátum zverejnenia: 15.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 17000 - 25000 Kč/měsíc