Lakýrník

SIGNUM spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Nádražní 32, 693 01 Hustopeče, Okres Břeclav
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-29
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků (71322)

Pracoviště a kontakty

Firma:SIGNUM spol. s r.o., IČ 18200061
Pracoviště:Nádražní 32/41, 693 01 Hustopeče u Brna

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-09-29
Mzdové rozpětí:od 18000 do 23000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:29.9.2016/ vyučen obor malíř, natěrač.
Příprava a kontrola ocelových konstrukcí pro aplikaci nátěru, aplikace nátěrového systému dle technického listu pomocí bezvzduchého stříkání Airless, opravy vad finálního nátěru. Vhodné i pro absolventy, možnost zapracování. Praxe s vysokotlakým stříkáním výhodou.
Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování možnost PP na dobu neurčitou.
Dobrá pracovní morálka, zodpovědnost, pečlivost, aktivní přístup k práci, dodržování pořádku na pracovišti.
Žádosti o zaměstnání a životopisy zasílejte na e-mail [email protected]. Osobní schůzku nutno domluvit předem tel. na č. 606 684 624.

Poslední změna:2016-09-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hustopeče

číslo volného místa: 11505430737

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2743391  Dátum zverejnenia: 30.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18000 - 23000 Kč/měsíc