Odborný prodejce koupelen

SIKO CB, a.s. (MPSV)

Místo práce
Písecká 972, 326 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-10
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači ostatního zboží v prodejnách (52239)

Pracoviště a kontakty

Firma:SIKO CB, a.s., IČ 26064715
Pracoviště:SIKO CB, a.s. - OC Olympia, Písecká 972/1, Černice, 326 00 Plzeň 26

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-10
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Společnost SIKO hledá pro pobočku v Plzni, nákupní centrum Olympia vhodné kandidáty / kandidátky na pozici ODBORNÝ PRODEJCE KOUPELEN.
POŽADUJEME
- SŠ vzdělání (stavební nebo obchodní zaměření výhodou, vhodné i pro absolventy)
- pozitivní přístup k obchodu, praxe v oboru je vítaná
- orientaci na zákazníka, ochotu, vstřícnost a příjemné vystupování
- ochotu učit se novým věcem a neustále si prohlubovat znalosti v oboru
- zájem o oblast vybavení koupelen, obklady, dlažby
- znalost práce na PC
- spolehlivost a časovou flexibilitu
PRACOVNÍ NÁPLŇ
- aktivní práce se zákazníky - zpracování cenové nabídky, objednání zboží, prodej zboží, odborné poradenství, řešení reklamací apod.
- práce s pokladní hotovostí
- práce na vzorkovně spojená s vystavením zboží - tvorba cenovek, vystavování katalogů apod.
- práce s firemním programem
NABÍZÍME
- zajímavou práci v silné a stabilní společnosti
- úvodní zaškolení a navazující pravidelné školení sortimentu a zákaznického servisu
- motivující platové ohodnocení závislé na dosažených výsledcích
- práci v moderním pracovním prostředí
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Plzeň, nákupní centrum Olympia, Písecká 972/1
TERMÍN NÁSTUPU: ihned nebo dohodou
NÁSTUPNÍ MZDA: 20.000,-Kč
V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu [email protected].

Do průvodní ho dopisu prosíme o zaslání souhlasu se zpracováním osobních údajů dle § 21 zákona 101/2000 Sb.

Poslední změna:2016-10-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 11545400751

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2756800  Dátum zverejnenia: 8.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 Kč/měsíc