Montážní dělník/ce (montáž drobných předmětů)

Šimánek s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Nerudova 312, 353 01 Mariánské Lázně, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-15
Mzdové podmínky (brutto)
9900 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů (82199)

Pracoviště a kontakty

Firma:Šimánek s.r.o., IČ 03275400
Pracoviště:Nerudova 312/7, 353 01 Mariánské Lázně 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-09-15
Mzdové rozpětí:od 9900 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Nerudova 312/7, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou. Nástup možný ihned. Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Pracovní doba: Po-Pá (1. směna 5:30-13:30 h s možností úpravy doby nástupu v rozmezí cca 5:30-6:30 h s následným adekvátním posunem konce směny; 2. směna 14:00-22:00 h). Náplň práce: montáž kosmetických předmětů (ořezávátka, rtěnky, řasenky aj.), při práci se sedí v suchu a teple. Požadujeme: dobrý zrak !! Nabízíme: úkolová mzda (konkrétní výše mzdy podle výkonnosti), příspěvek na dopravu. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 6:00-14:30 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese Nerudova 312/7, 353 01 Mariánské Lázně (Po-Pá 6:00-14:30 h).

Poslední změna:2016-09-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 9461650728

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2726986  Dátum zverejnenia: 16.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9900 Kč/měsíc