Zákaznický servis SlevaDne.cz

Slevadne.cz

Místo práce
Na bojišti 1472/20, 120 00 Praha 2, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
13.03.2016
Mzdové podmínky (brutto)
19000-21000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme člověka se srdcem na správném místě, co si je vědom, že většina problémů se dá vyřešit jednoduše a s klidem. Prostě hledáme toho kdo ví, že každý má své dny a že ne vždy se všechno podaří. Email s kupónem od nás totiž může být třeba ve složce Hromadné nebo se ještě nepřipsala platba na náš účet.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

online

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jestli se nebojíš řešit problémy samostatně a nechceš jet podle call scriptů, ozvi se nám. Angličtinu nepožadujeme, prostě jen přesnost, důslednost a pozitivní myšlení. My sami hrajeme naplno, ale v duchu fair play. Baví nás se posouvat, učit se navzájem, ale i ze svých chyb a prostě to valit kupředu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Slevový portál
ID: 2253097  Dátum zverejnenia: 25.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 19000-21000